O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přehled služeb

Základní čištění komínových průduchů

Čištěním komínů rozumíme mechanické odstranění produktů spalování (pevných částic spalin), které se vlivem provozu spotřebiče uchytily na vnitřní straně spalinové cesty a případné odstranění kondenzátů z kondenzační jímky.

Spalinová cesta představuje systém, který zajišťuje bezpečný odvod spalin do volného ovzduší, a to od spalinového hrdla spotřebiče, až po ústí komínu.

Pravidelné čištění zamezuje snížení účinnosti spalinové cesty. Čištění provádíme kvalitním a šetrným způsobem za pomoci nářadí z materiálů nepoškozujících vnitřní vložky a tím jejich snižování životnosti.

Zpráva o provedení kontroly spalinových cest

Po provedení kotroly vám vystavíme potvrzenou zprávu, která slouží jako doklad toho, že komín je zkontrolovaný a v pořádku. Tato zpráva je důležitým dokumentem při případném jednání s hasiči nebo s pojišťovnou.

Čištění kamen, kotlů

Malé i velké spotřebiče dle potřeb a dohody se zákazníkem.

Čištění krbů

Větší čištění by se mělo provádět po ukončení topné sezóny, kdy topidlo zůstává delší dobu bez provozu.

Vložkování komínů

Vložkování komínů zamezuje unikání spalin do bytových prostor, zvyšuje komínový tah a zajišťuje nenasákavost.